خدمات میلاد

خدمات میلاد به سازمان‌ها

آزمایشگاه‌های یکپارچه پزشکی میلاد با ایجاد زیرساخت‌های لازم در انجام طیف وسیعی از آزمایش‌ها، این امکان را برای سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی فراهم آورده تا با انجام انواع آزمایش طب کار، سلامت کارکنان خود را در بازه‌های مختلف زمانی تحت نظر قرار دهند و اقدامات لازم پیشگیرانه را برای هر یک از آن‌ها در زمان مناسب به کار ببندند. این آزمایش‌ها ممکن است در بدو استخدام کارکنان یا در طول فعالیت آن‌ها انجام شوند اما عموماً هدف از انجام آن‌ها، شناسایی زودرس بیماری‌ها و اختلالات احتمالی در کارکنان پیش از بروز و رسیدن به مراحل جدی بیماری می‌باشد. بدین ترتیب می توان با بررسی نتایج این آزمایش‌ها و انجام معاینات بالینی کارکنان توسط پزشک، اقدامات پیشگیرانه یا درمان‌های موثر و سریع‌تری را برای افراد در معرض بیماری به کار گرفت و ضمن اطمینان از حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه‌های انسانی سازمان، از غیبت‌های مقطعی یا طولانی مدت آنان در محل کار و در نتیجه بروز اختلال در فعالیت‌ها جلوگیری به عمل آورد.

آزمایش‌های بدو استخدام

این دسته از آزمایش‌های طب کار برای کارکنانی که به تازگی به استخدام سازمان شما در آمده‌اند یا قرار است استخدام گردند، پیشنهاد می‌شوند. هدف از انجام این آزمایش‌ها، اطلاع از وضعیت سلامت افراد پیش از استخدام و در نتیجه اطمینان از قابل انجام بودن شرح وظایف اعلامی به ایشان از منظر سلامت فردی می‌باشد. انجام این آزمایش‌ها در بدو استخدام کارکنان همچنین می‌تواند مبنای مناسبی جهت مقایسه وضعیت سلامت فردی افراد نسبت به سال‌های آتی فعالیتشان در سازمان باشد.
البته لازم به ذکر است این آزمایش‌ها معمولاً در کنار معاینات بالینی توسط پزشک و سایر تست‌های پاراکلینیکی دیگر از جمله شنوایی‌سنجی و بینایی‌سنجی انجام گردیده و در پرونده سوابق کارکنان درج می‌شوند.

آزمایش های چکاپی

این دسته از آزمایشهای طب کار برای کارکنان سازمانها انجام میگرد

آزمایش‌های ادواری

آزمایش‌های ادواری معمولاً برای آن دسته از کارکنان سازمان‌ها، شرکت‌ها و به خصوص کارخانجات انجام می‌شوند که به واسطه فعالیت در آن محل، دائماً در معرض ابتلا به برخی بیماری‌های ناشی از آن شغل قرار دارند. این آزمایش‌ها، برخلاف آزمایش‌های چکاپی که صرفاً جهت اطمینان از سلامت عمومی کارکنان انجام می‌شوند، با هدف تشخیص زودهنگام نارسایی‌های ناشی از مشاغل خاص طراحی و انجام می‌شوند و می‌توانند خطر ابتلا به آن بیماری‌ها یا حاد شدن آن‌ها را در صورت ابتلا تا حد زیادی کاهش دهند.

همکاری با آزمایشگاه میلاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات قابل ارائه آزمایشگاه میلاد به سازمان خود، با شماره 37138-031 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید.