درباره ما

درباره آزمایشگاه میلاد

آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان با هدف هوشمند سازی آزمایشگاه به منظور ارائه خدمات هوشمند و متفاوت به مراجعین و پزشکان محترم، از نرم افزارها و امکانات سخت افزاری ویژه و به روز دنیا را به خدمت گرفته است.
کارت اشتراک هوشمند و ربات های هوشمند نیز در راستای ارائه خدمات نوین ارائه می گردد. پرسنل فنی این مرکز، علاوه بر طی دوره‌های آموزشی اپراتوری هر یک از تجهیزات فنی، پس از طی مراحل ارزیابی اولیه و آموزش سالیانه براساس تقویم زمانبندی آموزشی با نظارت مسئول آموزش ارتقاء می‌یابند.
آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد مفتخر است که از حضور توانمند علمی و فنی متخصصین علوم آزمایشگاهی، پاتولوژی، آلرژی، ایمنولوژی، آندرولوژی، هماتولوژی، میکروبیولوژی و بیوشیمی و… که اکثراً اعضاء هیات علمی و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر می باشند در جایگاه مسئول فنی و یا مشاور علمی و نظارت بر انجام آزمایشات و یا راه‌اندازی بخش‌ها و تست‌های جدید بهره‌مند گردیده است.
از افتخارات این مرکز، همکاری با چندین آزمایشگاه دولتی، خصوصی و بیمارستان و … جهت انجام تست های تخصصی بعنوان آزمایشگاه مرجع می باشد.
آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد ضمن شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی با مراکز دانشگاهی داخل و بهترین آزمایشگاه ها و دانشگاه های اروپایی ارتباط مستقیم داشته و بطور مرتب از این طریق به آخرین یافته های علمی دنیا دست یافته و خود را به روز می نماید.

چرا مراجعه به میلاد

آزمایشگاه میلاد، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در اصفهان است که از سال ۱۳8۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز است.

حداکثر دقت

بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا برای اندازه‌گیری

پوشش بیمه‌ای

طرف قرارداد با کلیه بیمه‌های پایه و تکمیلی در کشور

جوابدهی آنلاین

سیستم ارسال الکترونیکی نتایج بدون نیاز به مراجعه حضوری

نمونه گیری در منزل

انجام نمونه‌گیری در منزل شما توسط پرسنل آزمایشگاه