Try these keywords: happy, success, awesome
مقالات
دسته بندی

پرسش و پاسخ

q and a iconآزمایشگاه میلاد با بهره گیری از کادر تخصصی در زمینه های مختلف علوم آزمایشگاهی، آماده پاسخگویی به پرسش ها و مشکلات شما عزیزان می باشد

 

ورود به بخش پرسش و پاسخ

دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد Euroimmum از آزمایشگاه میلاد

 

دیدارمدیرعامل و مدیران ارشد شرکت بین المللی یوروایمیون (Euroimmum) آلمان از آزمایشگاه میلاد اصفهان
بدنبال همکاریهای بین المللی آزمایشگاه میلاد با شرکتهای معتبر اروپائی، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت یوروایمیون، آقای پروفسور Winfried Stocker به همراه مدیر فروش شرکت آقای دکتر Christian Kruger و مدیر تجارت بین الملل شرکت خانم Gudrun Sahlmuller از آزمایشگاه میلاد دیدار و با مسئولان آزمایشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


شرکت یوروایمیون یک شرکت چند ملیتی بزرگ و مستقر در آلمان است و از بهترین کمپانی های تولید کننده کیت های تشخیصی آزمایشگاهی در زمینه ایمنولوژی در دنیا است. کیت های این شرکت در امریکا، اروپا و همزمان در آزمایشگاه میلاد مصرف می شود.
باتوجه به بازخوردهایی که مسئولان فنی آزمایشگاه در اختیار مدیران ارشد شرکت قرار دارند، شرکت یوروایمیون توافق نمود که نمونه های بیمارانی را که تشخیص آنها در داخل کشور مشکل می باشد(خصوصا بیماران مبتلا به بیماری های عصبی) از طرف آزمایشگاه به مقر شرکت در آلمان ارسال نمایند. همچنین مسئولان شرکت از پیشنهادات مسئولین فنی آزمایشگاه در خصوص کیت های موجود و طراحی کیت های جدید استقبال فراوانی نمودند. و درخواست افزایش همکاری با آزمایشگاه میلاد را دارند که مورد توافق قرار گرفت.

29 1 95
شرح عکس: دیدار مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت از آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد(ازراست: خانم دکتر افضل موسس و مسئول فنی آزمایشگاه میلاد(دکتری علوم آزمایشگاهی)، خانم Gudrun Sahlmuller ،آقای دکتر زرکش مسئول فنی آزمایشگاه میلاد(دکتری تخصصی ایمنولوژی بالینی،دانشیار دانشگاه)، آقای دکتر Christian Kruger، آقای پروفسور Winfried Stocker، آقای دکتر سجادیه مدیر داخلی آزمایشگاه میلاد(دکتری تخصصی ایمنولوژی).

برچسب ها: میلاد, آزمایشگاه, تشخیص, آزمایشگاه تشخیص پزشکی میلاد, آزمایشگاه میلاد اصفهان, euroimmun, ایمنولوژی

درصورت داشتن سوال یا نظر می توانید از قسمت زیر استفاده کنید

0
  • لطفاَ نظر خود را در رابطه با مطلب فوق بیان کنید